יחסי ציבור קולינריה

יחסי ציבור מומחים בתחום הקולינריה

יחסי ציבור קולינאריה


יחסי ציבור קולינריה

תחום הקולינריה התפתח עד לאין שאור בעשור האחרון. כפטריות בגשם נפתחות מסעדות חדשות, בתי קפה, מזללות, קונדיטוריות, חברות קייטרינג, שפים שמגיעים לבשל בבית ומה לא. 

כיום, יותר מתמיד, בעידן האינטרנט, הרשתות החברתיות והאינפורמציה האינסופית הזורמת אלינו השכם וערב, בתי עסק בתחום הקולינריה זקוקים לליווי שיווקי.

תפקידו של משרד יחסי הציבור להבליט את הפעילות שלכם במרחב התקשורתי. צרו עימנו קשר וקבלו המלצות למשרדי יחסי ציבור לקולינאריה. 

 

פעילות יח"צ בתחום הקולינריה

כאמור בתי עסק רבים בתחום הקולינאריה שוכרים שירותי יחסי ציבור במטרה להבליט את הפעילות שלהם. יחסי ציבור בתחום הקולינרי דורשים כיום התמחות שמקורה ביכולת ניתוח של תהליכי שיווק ותהליכי מיתוג, לצד הבנה מעמיקה של הדקויות של תרבות האוכל ותרבות הצריכה בישראל. בשלב ראשון, משרד יחסי הציבור יכין תכנית עבודה והצבת יעדים תוך כדי התייחסות לפעילות הספציפית של המקום. בשלב הבא יעבור לאופן המעשי באמצעות כתיבת הודעות לעיתונות וייזום אייטמים בפלטפורמות המתאימות כגון: בלוגים מובילים בתחום הקולינאריה בארץ ובעולם, מדורי אוכל, ערוצי האוכל, אתרי מתכונים, מגזינים ותכניות טלויזיה בנושאי לייף סטייל המארחים תכופות מסעדות ושפים. 

איך מוצאים משרד יחסי ציבור מתאים לתחום הקולינריה

כפי שכבר נכתב כאן, בישראל פועלים מעל 400 משרדי יחסי ציבור. משרדים קטנים ובינוניים לרוב מתמחים בתחומים ספציפיים ומקיימים קשרי עבודה עם עיתונאים ואנשי תקשורת בתחום הספציפי. משרדים גדולים במרבית המקרים מפעילים כמה מחלקות שכל אחת מתמחה בתחומה. לכן, בבואכם למצוא משרד יחסי ציבור מתאים לתחום הקולינאריה, בדקו באילו תחומים מתמחה משרד יחסי הציבור.  מצאו יחסי ציבור בתחום הקולינריה

 

מעטפת שירותים נלווים

משרדים רבים משלימים את פעילות יחסי הציבור עם שירותים נלווים כגון:

יחסי ציבור דיגיטל- ניהול עמוד העסק ברשתות החברתיות.
ניהול מועדוני לקוחות- כתיבה והפצת ניולזטר למועדון לקוחות בית העסק.
ניהול ערוץ היוטיוב- הפקת והעלאת סרטונים.
ניהול ותחזוקת אתר הבית - עדכון שוטף של אתר האינטרנט שלכם.  
בכל מקרה, אם משרד יחסי הציבור לא מעניק את השירותים הללו, חשוב שהוא יהיה בקשר עם מי שמטפל לכם בפלטפורמות הללו, על מנת לסייע לבניית המיתוג והקפדה על מסרים אחידים. בדקו אם משרדי יחסי הציבור מעניקים מעטפת שירותים נוספת עבור בתי עסק בתחום הקולינאריה.

 

יחסי ציבור קולינאריה בפריסה ארצית ועולמית

פעילות יחסי ציבור בתחום הקולינריה עבור בית העסק היא בפריסה ארצית. חברות קולינאריה רבות משווקות את הפעילות שלהן גם ברחבי העולם. משרדי יחסי ציבור המתמחים בתחום הקולינאריה עובדים גם מול התקשורת הבינלאומית. חשוב לבדוק את הנושא מול המשרדים ומהי הפריסה התקשורתית שלהם. 

 

תקציב יחסי ציבור קולינריה

משרדי יחסי ציבור מתמחרים את העבודה שלהם באמצעות ריטיינר חודשי. כל משרד קובע את תעריף הריטיינר ליחסי ציבור בתחום הקולינריה . קראו על מחיר יחסי ציבור

 

קראו על יחסי ציבור בתחומים נוספים:

משרדי יחסי ציבור לייף סטייל

משרדי יחסי ציבור בריאות

משרדי יחסי ציבור צרכנות

משרדי יחסי ציבור עסקים קטנים

משרדי יחסי ציבור נדל"ן

משרדי יחסי ציבור תיירות

משרדי יחסי ציבור ספורט

משרדי יחסי ציבור תרבות

 

צרו עימנו קשר למציאת משרדי יחסי ציבור מומלצים בתחום הקולינריה.

073-7024045

 

שתף