יחסי ציבור צרכנות

יחסי ציבור מומחים בתחום הצרכנות

יחסי ציבור צרכנות


יחסי ציבור לתחומי צרכנות

בתי עסק רבים בתחום הצרכנות שוכרים משרד יחסי ציבור אשר מלווה את הפעילות שלהם ברמה התקשורתית. כיום, יותר מתמיד, בעידן האינטרנט, הרשתות החברתיות והאינפורמציה האינסופית הזורמת אלינו השכם וערב, בתי עסק רבים זקוקים לליווי שיווקי. תפקידו של משרד יחסי הציבור להבליט את הפעילות שלכם במרחב התקשורתי. מצאו יחסי ציבור בתחום הצרכנות

 

תחום הצרכנות ביחסי ציבור

כאמור בתי עסק רבים בתחום הצרכנות שוכרים שירותי יחסי ציבור במטרה להבליט את הפעילות שלהם, להגיע לקהל יעד רחב יותר, למתג את בית העסק ולהביא אותו לקדמת הבמה כאוטוריטה בתחום. ראשית יכתוב משרד יחסי הציבור תכנית עבודה ל-3 חודשים הבאים ויכלול בה עניינים על סדר היום (חגים, ימים מיוחדים, תאריכים מיוחדים הקשורים בדרך זו או אחרת בפעילות בית העסק שלכם). במקביל יתייחס לפעילות הספציפית שלכם וכיצד ניתן ליזום כתבות ואייטמים על בית העסק. בשלב הבא יעבור לאופן המעשי באמצעות כתיבת הודעות לעיתונות וייזום אייטמים בפלטפורמות כגון- במדורי צרכנות, התארחות בתכניות בנושא צרכנות, ראיונות לכתבות בתחום הצרכנות, ביקורות בבלוגים מובילים בתחום הצרכנות, המלצות וטיפים ברחבי הרשת ועוד. 

 

איך מוצאים משרד יחסי ציבור מתאים לתחום הצרכנות

כפי שכבר נכתב כאן, בישראל פועלים מעל 400 משרדי יחסי ציבור. משרדים קטנים ובינוניים לרוב מתמחים בתחומים ספציפיים ומקיימים קשרי עבודה עם עיתונאים ואנשי תקשורת בתחום הספציפי. משרדים גדולים במרבית המקרים מפעילים כמה מחלקות שכל אחת מתמחה בתחומה. לכן, בבואכם למצוא משרד יחסי ציבור מתאים לתחום הצרכנות, בדקו באילו תחומים מתמחה משרד יחסי הציבור. צרו עימנו קשר וקבלו המלצות למשרדי יחסי ציבור בתחום הצרכנות. 

 

מעטפת שירותים נלווים

משרדים רבים משלימים את פעילות יחסי הציבור עם שירותים נלווים כגון:

יחסי ציבור דיגיטל- ניהול עמוד העסק ברשתות החברתיות.
ניהול מועדוני לקוחות- כתיבה והפצת ניולזטר למועדון לקוחות בית העסק.
ניהול ערוץ היוטיוב- הפקת והעלאת סרטונים.
ניהול ותחזוקת אתר הבית - עדכון שוטף של אתר האינטרנט שלכם.  
בכל מקרה, אם משרד יחסי הציבור לא מעניק את השירותים הללו, חשוב שהוא יהיה בקשר עם מי שמטפל לכם בפלטפורמות הללו, על מנת לסייע לבניית המיתוג והקפדה על מסרים אחידים בכל הפלטפורמות. בדקו אם משרדי יחסי הציבור מעניקים מעטפת שירותים נוספת עבור תחום הצרכנות.

 

יחסי ציבור צרכנות בפריסה ארצית או מקומית

פעילות יחסי ציבור בתחום הצרכנות עבור בית העסק היא בפריסה מקומית וארצית. המטרה היא להגיע אל קהל היעד באמצעי המדיה. באם העסק שלכם הוא מקומי, חשוב כי החשיפה תהיה ברמה המקומית. ברמה הארצית, חשיפה תסייע להבניית התדמית והמיתוג וההכרה שבית העסק שלכם נמצא כאן.

יחסי ציבור פועלים בכל הארץ:

באזור המרכז- בערים תל אביב, רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה, גבעת שמואל, חולון, אזור, קריית אונו, בת ים, לוד, אור יהודה, יהוד, יפו, מודיעין, ראש העין, ראשון לציון ועוד.

באזור השרון: הוד השרון, רמת השרון, כפר סבא, נתניה, הרצלייה, רעננה.

באזור השפלה: נס ציונה, רחובות, גדרה, מזכרת בתיה, בית שמש, אשדוד, יבנה ועוד.

באזור הדרום : באר שבע, אשקלון, קריית גת, נתיבות, שדרות, דימונה, אופקים, אילת ועוד.

באזור ירושלים והסביבה.

באזור הצפון: חיפה, הקריות, חדרה, עפולה, בית שאן, צפת,  זכרון יעקב, טבריה, כרמיאל ועוד.

תקציב יחסי ציבור צרכנות

משרדי יחסי ציבור מתמחרים את העבודה שלהם באמצעות ריטיינר חודשי. כל משרד קובע את תעריף הריטיינר ליחסי ציבור בתחום הצרכנות . קראו על מחיר יחסי ציבור

 

קראו על יחסי ציבור בתחומים נוספים:

 

משרדי יחסי ציבור לייף סטייל

משרדי יחסי ציבור בריאות

משרדי יחסי ציבור עסקים קטנים

משרדי יחסי ציבור נדל"ן

משרדי יחסי ציבור תיירות

משרדי יחסי ציבור ספורט

משרדי יחסי ציבור טכנולוגיה

משרדי יחסי ציבור תרבות

 

צרו עימנו קשר למציאת משרדי יחסי ציבור מומלצים בתחום הצרכנות.

073-7024045

שתף