יחסי ציבור עסקים קטנים

יחסי ציבור מומחים לעסקים קטנים

יחסי ציבור עסקים קטנים


יחסי ציבור עסקים קטנים

בתי עסק קטנים רבים נעזרים במשרדי יחסי ציבור אשר מלווים את הפעילות שלהם ברמה התקשורתית. כיום, יותר מתמיד, בעידן הרשתות החברתיות והאינפורמציה האינסופית הזורמת אלינו השכם וערב, בתי עסק רבים זקוקים לליווי שיווקי. תפקידו של משרד יחסי הציבור להבליט את הפעילות שלכם במרחב התקשורתי. מצאו יחסי ציבור לעסקים קטנים

 

פעילות יחצ לעסקים קטנים 

כאמור בתי עסק רבים ב שוכרים שירותי יחסי ציבור במטרה להבליט את הפעילות שלהם, להגיע לקהל יעד רחב יותר, למתג את בית העסק ולהביא אותו לקדמת הבמה כאוטוריטה בתחום אם ברמה הארצית או ברמה המקומית. בשלב ראשון  יכתוב משרד יחסי הציבור תכנית עבודה ויכלול בה עניינים על סדר היום (חגים, ימים מיוחדים, תאריכים מיוחדים הקשורים בדרך זו או אחרת בפעילות בית העסק שלכם). במקביל יתייחס לפעילות הספציפית שלכם וכיצד ניתן ליזום כתבות ואייטמים על בית העסק. בשלב הבא יעבור לאופן המעשי באמצעות כתיבת הודעות לעיתונות וייזום אייטמים בפלטפורמות כגון: עיתונות מקומית, עיתונות ארצית, אתרי אינטרנט, בלוגים מובילים, אתרי נישה, תכניות טלויזיה ורדיו ועוד. 

 

איך מוצאים משרד יחסי ציבור מתאים לעסק קטן

כפי שכבר נכתב כאן, בישראל פועלים מעל 400 משרדי יחסי ציבור. משרדים קטנים ובינוניים לרוב מתמחים בתחומים ספציפיים ומקיימים קשרי עבודה עם עיתונאים ואנשי תקשורת בתחום הספציפי. משרדים גדולים במרבית המקרים, מפעילים כמה מחלקות שכל אחת מתמחה בתחומה. לכן, בבואכם למצוא משרד יחסי ציבור בדקו באילו תחומים מתמחה משרד יחסי הציבור והאם יש להם נסיון עם התחום שבו פועל בית העסק שלכם. צרו עימנו קשר וקבלו המלצות למשרדי יחסי ציבור המתמחים בעסקים קטנים. 

 

מעטפת שירותים נלווים

משרדים רבים משלימים את פעילות היחסי הציבור עם שירותים נלווים כגון:

יחסי ציבור דיגיטל- ניהול עמוד העסק ברשתות החברתיות.
ניהול מועדוני לקוחות- כתיבה הפצת ניולזטר למועדון לקוחות בית העסק.
ניהול ערוץ היוטיוב- הפקת והעלאת סרטונים.
ניהול ותחזוקת אתר הבית - עדכון שוטף של אתר האינטרנט שלכם.  
בכל מקרה, אם משרד יחסי הציבור לא מעניק את השירותים הללו, חשוב שהוא יהיה בקשר עם מי שמטפל לכם בפלטפורמות הללו, על מנת לסייע לבניית המיתוג והקפדה על מסרים אחידים בכל הפלטפורמות. בדקו אם משרדי יחסי הציבור מעניקים מעטפת שירותים נוספת עבור תחום העסקים קטנים.

 

יחסי ציבור עסקים קטנים בפריסה ארצית או מקומית

פעילות יחסי ציבור לעסקים קטנים היא בפריסה מקומית וארצית. המטרה היא להגיע אל קהל היעד באמצעי המדיה. באם העסק שלכם הוא מקומי, חשוב כי החשיפה תהיה ברמה המקומית. ברמה הארצית, חשיפה תסייע להבניית התדמית והמיתוג וההכרה שבית העסק שלכם נמצא כאן.

יחסי ציבור פועלים בכל הארץ:

באזור המרכז- בערים תל אביב, רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה, גבעת שמואל, חולון, אזור, קריית אונו, בת ים, לוד, אור יהודה, יהוד, יפו, מודיעין, ראש העין, ראשון לציון ועוד.

באזור השרון: הוד השרון, רמת השרון, כפר סבא, נתניה, הרצלייה, רעננה.

באזור השפלה: נס ציונה, רחובות, גדרה, מזכרת בתיה, בית שמש, אשדוד, יבנה ועוד.

באזור הדרום : באר שבע, אשקלון, קריית גת, נתיבות, שדרות, דימונה, אופקים, אילת ועוד.

באזור ירושלים והסביבה.

באזור הצפון: חיפה, הקריות, חדרה, עפולה, בית שאן, צפת,  זכרון יעקב, טבריה, כרמיאל ועוד.

תקציב יחסי ציבור עסקים קטנים

משרדי יחסי ציבור מתמחרים את העבודה שלהם באמצעות ריטיינר חודשי לתחום העסקים קטנים. כל משרד קובע את תעריף הריטיינר . קראו על מחיר יחסי ציבור

 

קראו על יחסי ציבור בתחומים נוספים:

משרדי יחסי ציבור לייף סטייל

משרדי יחסי ציבור בריאות

משרדי יחסי ציבור צרכנות

משרדי יחסי ציבור נדל"ן

משרדי יחסי ציבור תיירות

משרדי יחסי ציבור ספורט

משרדי יחסי ציבור טכנולוגיה

משרדי יחסי ציבור תרבות

 

צרו עימנו קשר למציאת משרדי יחסי ציבור מומלצים לעסקים קטנים!

073-7024045

שתף