יחסי ציבור טכנולוגיה

יחסי ציבור מומחים בתחום הטכנולוגיה

יחסי ציבור טכנולוגיה


יחסי ציבור טכנולוגיה

בתי עסק רבים בתחום הטכנולוגיה שוכרים משרד יחסי ציבור אשר מלווה את הפעילות שלהם ברמה התקשורתית. כיום, יותר מתמיד, בעידן האינטרנט, הרשתות החברתיות והאינפורמציה האינסופית הזורמת אלינו השכם וערב, בתי עסק רבים זקוקים לליווי שיווקי. תפקידו של משרד יחסי הציבור להבליט את הפעילות שלכם במרחב התקשורתי. צרו עימנו קשר וקבלו המלצות למשרדי יחסי ציבור לטכנולוגיה. 

 

פעילות יח"צ בתחום הטכנולוגיה

כאמור בתי עסק רבים בתחום הטכנולוגיה שוכרים שירותי יחסי ציבור במטרה להבליט את הפעילות שלהם. חברות הייטק, חברות סטארטאפ, חברות מחשבים, חברות תוכנה וכדומה מעוניינות להגיע לקהל יעד רחב יותר, למתג את בית העסק ולהביא לקדמת הבמה את מוצרי החברה. חברות הייטק רבות מעוניינות במיתוג ומיצוב גבוה גם על מנת למשוך עובדים חדשים ומוכשרים לחברה. בשלב ראשון, משרד יחסי הציבור יכין תכנית עבודה והצבת יעדים תוך כדי התייחסות לפעילות הספציפית של החברה וכיצד הכי נכון ליזום כתבות ואייטמים על החברה ומוצריה. בשלב הבא יעבור לאופן המעשי באמצעות כתיבת הודעות לעיתונות וייזום אייטמים בפלטפורמות המתאימות כגון: בלוגים מובילים בתחום הטכנולוגיה בארץ ובעולם, פורומים, מגזינים מובילים, אתרי אינטרנט בתחם הטכנולוגיה ועוד. 

 

איך מוצאים משרד יחסי ציבור מתאים לתחום הטכנולוגיה

כפי שכבר נכתב כאן, בישראל פועלים מעל 400 משרדי יחסי ציבור. משרדים קטנים ובינוניים לרוב מתמחים בתחומים ספציפיים ומקיימים קשרי עבודה עם עיתונאים ואנשי תקשורת בתחום הספציפי. משרדים גדולים במרבית המקרים מפעילים כמה מחלקות שכל אחת מתמחה בתחומה. לכן, בבואכם למצוא משרד יחסי ציבור מתאים לתחום הטכנולוגיה, בדקו באילו תחומים מתמחה משרד יחסי הציבור.  מצאו יחסי ציבור בתחום הטכנולוגיה

 

מעטפת שירותים נלווים

משרדים רבים משלימים את פעילות יחסי הציבור עם שירותים נלווים כגון:

יחסי ציבור דיגיטל- ניהול עמוד העסק ברשתות החברתיות.
ניהול מועדוני לקוחות- כתיבה והפצת ניולזטר למועדון לקוחות בית העסק.
ניהול ערוץ היוטיוב- הפקת והעלאת סרטונים.
ניהול ותחזוקת אתר הבית - עדכון שוטף של אתר האינטרנט שלכם.  
בכל מקרה, אם משרד יחסי הציבור לא מעניק את השירותים הללו, חשוב שהוא יהיה בקשר עם מי שמטפל לכם בפלטפורמות הללו, על מנת לסייע לבניית המיתוג והקפדה על מסרים אחידים. בדקו אם משרדי יחסי הציבור מעניקים מעטפת שירותים נוספת עבור בתי עסק בתחום הטכנולוגיה.

 

יחסי ציבור טכנולוגיה בפריסה ארצית ועולמית

פעילות יחסי ציבור בתחום הטכנולוגיה עבור בית העסק היא בפריסה ארצית. חברות טכנולוגיה רבות משווקות את הפעילות שלהן גם ברחבי העולם. משרדי יחסי ציבור המתמחים בתחום הטכנולוגיה עובדים גם מול התקשורת הבינלאומית. חשוב לבדוק את הנושא מול המשרדים ומהי הפריסה התקשורתית שלהם. 

 

תקציב יחסי ציבור טכנולוגיה

משרדי יחסי ציבור מתמחרים את העבודה שלהם באמצעות ריטיינר חודשי. כל משרד קובע את תעריף הריטיינר ליחסי ציבור בתחום הטכנולוגיה . קראו על מחיר יחסי ציבור

 

קראו על יחסי ציבור בתחומים נוספים:

משרדי יחסי ציבור לייף סטייל

משרדי יחסי ציבור בריאות

משרדי יחסי ציבור צרכנות

משרדי יחסי ציבור עסקים קטנים

משרדי יחסי ציבור נדל"ן

משרדי יחסי ציבור תיירות

משרדי יחסי ציבור ספורט

משרדי יחסי ציבור תרבות

 

צרו עימנו קשר למציאת משרדי יחסי ציבור מומלצים בתחום הטכנולוגיה.

073-7024045

 

שתף