יחסי ציבור חינוך

יחסי ציבור מומחים בתחום החינוך

יחסי ציבור חינוך


יחסי ציבור מומלצים לתחומי חינוך

 כיום, יותר מתמיד, בעידן האינטרנט, הרשתות החברתיות והאינפורמציה האינסופית הזורמת אלינו השכם וערב, בתי עסק רבים זקוקים לליווי שיווקי. תפקידו של משרד יחסי הציבור להבליט את הפעילות שלכם במדיה. מצאו יחסי ציבור בתחום החינוך

 

תחום החינוך ביחסי ציבור

תחום החינוך הוא מושג רחב המתייחס למוסדות ובתי עסק בתחום החינוך כמו למשל עמותות חינוכיות, מרכזי חוגים והעשרה, קייטנות קיץ, מרכזים טיפוליים חינוכיים, קואצ'ינג אישי לילדים, מוצרים, אתרי אינטרנט ופעילויות חינוכיות. פעילות יח"צ בתחום החינוך מתמקדת בערך המוסף החינוכי שהמקום או המוצר מעניק. סביב הבידול ואופי הפעילות יבנה משרד יחסי הציבור תכנית עבודה אסטרטגית על פי שלבים אשר יביאו לחשיפה הרצויה. יחסי ציבור בתחום החינוך יתמקדו בערוצים ובמדורי התקשורת העוסקים בתחום החינוך על מנת להגיע לקהל היעד. בד בבד יבנו תכנית קריאייטיבית אשר תפנה לקהלים נוספים וערוצי מדיה שהם נושקים לתחום החינוך. משרדי יחסי ציבור מומחים ידעו לנצל את הכלים העומדים לרשותם ולייצר שיתופי פעולה וקריאייטיב המשלב אייטמים וידיעות בתחום החינוך אך גם בנושאים נוספים אשר יצרו חשיפה רחבה יותר עבור בית העסק. 

 

איך מוצאים משרד יחסי ציבור מתאים לתחום החינוך

כפי שכבר נכתב כאן, בישראל פועלים מעל 400 משרדי יחסי ציבור. משרדים קטנים ובינוניים לרוב מתמחים בתחומים ספציפיים ומקיימים קשרי עבודה עם עיתונאים ואנשי תקשורת בתחום הספציפי. משרדים גדולים במרבית המקרים מפעילים כמה מחלקות שכל אחת מתמחה בתחומה. לכן, בבואכם למצוא משרד יחסי ציבור מתאים לתחום החינוך, בדקו באילו תחומים מתמחה משרד יחסי הציבור. צרו עימנו קשר וקבלו המלצות למשרדי יחסי ציבור בתחום החינוך. 

 

מעטפת שירותים נלווים

משרדים רבים משלימים את פעילות יחסי הציבור עם שירותים נלווים כגון:

יחסי ציבור דיגיטל- ניהול עמוד העסק ברשתות החברתיות.
ניהול מועדוני לקוחות- כתיבה והפצת ניולזטר למועדון לקוחות בית העסק.
ניהול ערוץ היוטיוב- הפקת והעלאת סרטונים.
ניהול ותחזוקת אתר הבית - עדכון שוטף של אתר האינטרנט שלכם.  
בכל מקרה, אם משרד יחסי הציבור לא מעניק את השירותים הללו, חשוב שהוא יהיה בקשר עם מי שמטפל לכם בפלטפורמות הללו, על מנת לסייע לבניית המיתוג והקפדה על מסרים אחידים. בדקו אם משרדי יחסי הציבור מעניקים מעטפת שירותים נוספת עבור תחום החינוך.

 

יחסי ציבור בתחום החינוך בפריסה ארצית או מקומית

פעילות יחסי ציבור בתחום החינוך עבור בית העסק היא בפריסה מקומית וארצית. המטרה היא להגיע אל קהל היעד באמצעי המדיה. באם העסק שלכם הוא מקומי,חשוב כי החשיפה תהיה ברמה המקומית ועם זאת החשיפה הארצית תתרום להבאת קהלים נוספים ולבניית התדמית של בית העסק. 

יחסי ציבור פועלים בכל הארץ:

באזור המרכז- בערים תל אביב, רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה, גבעת שמואל, חולון, אזור, קריית אונו, בת ים, לוד, אור יהודה, יהוד, יפו, מודיעין, ראש העין, ראשון לציון ועוד.

באזור השרון: הוד השרון, רמת השרון, כפר סבא, נתניה, הרצלייה, רעננה.

באזור השפלה: נס ציונה, רחובות, גדרה, מזכרת בתיה, בית שמש, אשדוד, יבנה ועוד.

באזור הדרום : באר שבע, אשקלון, קריית גת, נתיבות, שדרות, דימונה, אופקים, אילת ועוד.

באזור ירושלים והסביבה.

באזור הצפון: חיפה, הקריות, חדרה, עפולה, בית שאן, צפת,  זכרון יעקב, טבריה, כרמיאל ועוד.

תקציב יחסי ציבור חינוך

משרדי יחסי ציבור מתמחרים את העבודה שלהם באמצעות ריטיינר חודשי. כל משרד קובע את תעריף הריטיינר ליחסי ציבור בתחום החינוך . קראו על מחיר יחסי ציבור

 

קראו על יחסי ציבור בתחומים נוספים:

 

משרדי יחסי ציבור לייף סטייל

משרדי יחסי ציבור בריאות

משרדי יחסי ציבור עסקים קטנים

משרדי יחסי ציבור נדל"ן

משרדי יחסי ציבור תיירות

משרדי יחסי ציבור ספורט

משרדי יחסי ציבור טכנולוגיה

משרדי יחסי ציבור תרבות

 

צרו עימנו קשר למציאת משרדי יחסי ציבור מומלצים בתחום החינוך.

073-7024045

שתף