יחסי ציבור הייטק

יחסי ציבור מומחים בתחום ההייטק

יחסי ציבור הייטק


יחסי ציבור הייטק

בתי עסק רבים בתחום ההייטק שוכרים משרד יחסי ציבור אשר מלווה את הפעילות שלהם ברמה התקשורתית. כיום, יותר מתמיד, בעידן האינטרנט, הרשתות החברתיות והאינפורמציה האינסופית הזורמת אלינו השכם וערב, בתי עסק רבים זקוקים לליווי שיווקי. תפקידו של משרד יחסי הציבור להבליט את הפעילות שלכם במרחב התקשורתי.

 

פעילות יח"צ בתחום ההייטק

כאמור בתי עסק רבים בתחום ההייטק שוכרים שירותי יחסי ציבור במטרה להבליט את הפעילות שלהם. חברות סטארטאפ, חברות תוכנה ופיתוח מעוניינות להגיע לקהל יעד רחב יותר, למתג את בית העסק ולהביא לקדמת הבמה את מוצרי החברה. חברות הייטק רבות מעוניינות במיתוג ומיצוב גבוה גם על מנת למשוך עובדים חדשים ומוכשרים לחברה. בשלב הראשון, משרד יחסי הציבור יכין תכנית עבודה שתכלול הצבת יעדים תוך כדי התייחסות לפעילות הספציפית של החברה וכיצד הכי נכון ליזום כתבות ואייטמים על החברה ומוצריה. בשלב הבא יעבור לאופן המעשי באמצעות כתיבת הודעות לעיתונות וייזום אייטמים בפלטפורמות המתאימות כגון: בלוגים מובילים בתחום ההייטק בארץ ובעולם, פורומים, מגזינים מובילים, אתרי אינטרנט בתחום ההייטק ועוד. 

 

איך מוצאים משרד יחסי ציבור מתאים לתחום ההייטק

כפי שכבר נכתב כאן, בישראל פועלים מעל 400 משרדי יחסי ציבור. משרדים קטנים ובינוניים לרוב מתמחים בתחומים ספציפיים ומקיימים קשרי עבודה עם עיתונאים ואנשי תקשורת בתחום הספציפי. משרדים גדולים במרבית המקרים מפעילים כמה מחלקות שכל אחת מתמחה בתחומה. לכן, בבואכם למצוא משרד יחסי ציבור מתאים לתחום ההייטק, בדקו באילו תחומים מתמחה משרד יחסי הציבור.  מצאו יחסי ציבור בתחום ההייטק

 

מעטפת שירותים נלווים

משרדים רבים משלימים את פעילות יחסי הציבור עם שירותים נלווים כגון:

יחסי ציבור דיגיטל- ניהול עמוד העסק ברשתות החברתיות.
ניהול מועדוני לקוחות- כתיבה והפצת ניולזטר למועדון לקוחות בית העסק.
ניהול ערוץ היוטיוב- הפקת והעלאת סרטונים.
ניהול ותחזוקת אתר הבית - עדכון שוטף של אתר האינטרנט שלכם.  
בכל מקרה, אם משרד יחסי הציבור לא מעניק את השירותים הללו, חשוב שהוא יהיה בקשר עם מי שמטפל לכם בפלטפורמות הללו, על מנת לסייע לבניית המיתוג והקפדה על מסרים אחידים. בדקו אם משרדי יחסי הציבור מעניקים מעטפת שירותים נוספת עבור בתי עסק בתחום ההייטק.

 

יחסי ציבור הייטק בפריסה ארצית ועולמית

פעילות יחסי ציבור עבור בתי עסק היא בפריסה ארצית. עם זאת, חברות הייטק רבות משווקות את הפעילות שלהן גם ברחבי העולם. משרדי יחסי ציבור המתמחים בתחום ההייטק עובדים גם מול התקשורת הבינלאומית. חשוב לבדוק את הנושא מול המשרדים ומהי הפריסה התקשורתית שלהם. 

 

תקציב יחסי ציבור הייטק

משרדי יחסי ציבור מתמחרים את העבודה שלהם באמצעות ריטיינר חודשי. כל משרד קובע את תעריף הריטיינר ליחסי ציבור בתחום ההייטק . קראו על מחיר יחסי ציבור

 

צרו עימנו קשר למציאת משרד יחסי ציבור בתחום הייטק.

073-7024045

שתף