יחסי ציבור בריטיינר חודשי

יחסי ציבור עובדים במודל של ריטיינר חודשי. למי זה מתאים ומהם התעריפים.

יחסי ציבור ריטיינר

יחסי ציבור בריטיינר

משרדי יחסי ציבור עובדים בריטיינר חודשי. הכוונה לתקציב קבוע מראש שמשולם בכל חודש עבור עבודת יחסי הציבור. מדובר בהסכם של משרד יחסי הציבור מול הלקוח כאשר עובדים עבורו לתקופה ארוכה. במצבים של קמפיין חד פעמי או תקופת יחצ קצרת מועד נקבע סכום כולל עבור עבודת המשרד. 

 

מה עבודת היח"צ כוללת

משרד יחסי הציבור פועל עבור קידום הלקוח באמצעי התקשורת השונים. כתבות, סקירות, המלצות וביקורות בעיתונים היומיים, במגזינים, ברדיו, בטלויזיה ובאינטרנט. 
משרד יחסי הציבור אמור לדאוג לאייטמים איכותיים שיקדמו את פעילות הלקוח. כאשר משרד מתחיל לעבוד עם לקוח ישנה תקופה ראשונה של איסוף חומרים, בניית תכנית עבודה אסטרטגית, הפקת חומרים ויזואליים ופניה למדיה. בתקופה זו נעשית הכנה לאייטמים ולכן לרוב לא יוצאות ידיעות בתקשורת אולם לאחר תקופה של חודש הלקוח אמור לראות תוצאות ראשונות ואייטמים ראשונים על פעילותו. 

משרדי היחצ שמים דגש כי התשלום הוא על עבודתם ולא על האייטמים היוצאים. ישנם משרדים בודדים אשר עובדים על בסיס הצלחה והתשלום הוא פר אייטם, אך שיטה זו היא פחות אפקטיבית ללקוח. 

 

תעריפי ריטיינר חודשי ליחסי ציבור

הריטיינר החודשי משתנה מעסק לעסק בהתאם לכמות העבודה והזמן הנדרש לביצוע יחסי הציבור. כל משרד קובע את תעריפי הריטיינר החודשי.  קראו על מחיר יחסי ציבור. על מנת למדוד את אפקטיביות עבודתצ משרד היח"צ חשוב להתמיד עם ליווי יחסי הציבור לתקופה של לפחות חצי שנה. 

צרו עימנו קשר למציאת משרדי יחסי ציבור מומלצים 

073-7024045

 

ראו עוד על יחסי ציבור מומלצים:

יחסי ציבור על פי תחום  יחסי ציבור לפי סוג  מחיר יחסי ציבור

 

מצאו יחסי ציבור מומלצים בקליק. צרו קשר בטופס בתחתית הכתבה או בטלפון: 073-7024045

 

שתף